Series
Ratings
47
The CursedRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0