Titles you rated
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0