Movies
Ratings
249
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 2.0
EqualsRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0