Series
Ratings
358
LudwigRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 2.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.0
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 2.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 2.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
Double Cheat: Itsuwari no KeikanRated ★ 3.5
Naniwa no Ban-san! Oishi Oishi HashirimeshiRated ★ 3.5
Problem PropertyRated ★ 2.5
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.0
Muddy Dining TableRated ★ 2.0
Kurasumeitono Jyosi, Zenin SukidesitaRated ★ 4.0
Justice MonsterRated ★ 3.0
Takasugisankano ObentoRated ★ 3.0