Titles you rated
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Kate & LeopoldRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Mr. NobodyRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 2.0
Pay It ForwardRated ★ 2.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Temple GrandinRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 1.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0