Movies
Ratings
136
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The CounterfeitersRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5