Titles you rated
Most Dangerous GameRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 3.0
Hakubo no ChronicleRated ★ 2.5
Naotora: The Lady WarlordRated ★ 3.0
Slow TrainRated ★ 3.0- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 3.5
- 석삼플레이Rated ★ 2.5
Legal Enforcement With DogsRated ★ 2.5- 마이턴Rated ★ 3.0
Dark MatterRated ★ 3.0- NingenkowaiRated ★ 2.5
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 2.5
Stone's CocoonRated ★ 3.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 3.0
JK to RoppozenshoRated ★ 2.5
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 2.5
The Confidence Man KRRated ★ 2.5