Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
The Worst OnesRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 2.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0