Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0