Movies
Ratings
657
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 2.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 4.0
The Taste of TeaRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0