Movies
Ratings
1196
Ant-ManRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
Hobo with a ShotgunRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 0.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
MemoriesRated ★ 3.5
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 3.5