Series
Ratings
101
Crime SceneRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Love Your EnemyRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5