Movies
Ratings
55
Baby DriverRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 1.0
The City of ViolenceRated ★ 1.0
August RushRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5