Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0