Titles you rated
New York, I Love YouRated ★ 5.0
Sex of MagicRated ★ 5.0
The ApprenticeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Current WarRated ★ 5.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
Valentine's DayRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
First ManRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 1.0