Titles you rated
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
PhenomenonRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Dragon Tiger GateRated ★ 3.0
First StrikeRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Last StandRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
RansomRated ★ 3.0
Star Trek: First ContactRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0