Movies
Ratings
33
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0