Titles you rated
Bring It On AgainRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Death at a FuneralRated ★ 3.0
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
A Very Harold & Kumar ChristmasRated ★ 4.0
The Ant BullyRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
BridesmaidsRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0