Movies
Ratings
10
HarmonyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0