Movies
Ratings
187
Tidal WaveRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Mean StreetsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0