Movies
Ratings
185
5 to 7Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0