Movies
Ratings
297
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The DescendantsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0