Movies
Ratings
178
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 0.5
21Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 0.5
The MistRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
PushRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0