Movies
Ratings
1126
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 1.5
Boy ARated ★ 4.0
American HoneyRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 2.5
21 GramsRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
The Burning PlainRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
ArmadilloRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 5.0
LizzieRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
The SearchRated ★ 5.0
The ImmigrantRated ★ 2.5
Just Before Losing EverythingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0