Movies
Ratings
33
MementoRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
...ingRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0