Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Night HouseRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5