Movies
Ratings
975
ParasiteRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The BFGRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Lego Ninjago MovieRated ★ 4.5
Wicked CityRated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 4.0