Movies
Ratings
212
A Hard DayRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0