Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 1.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0