Titles you rated
The WrestlerRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0