Movies
Ratings
31
Phone BoothRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0