Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 1.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0