Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Gerald's GameRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5