Titles you rated
10 Items or LessRated ★ 3.5
The LunchboxRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 2.0
Café SocietyRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5