Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0