Movies
Ratings
50
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0