Movies
Ratings
50
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0- Running WildRated ★ 1.0
Another Public EnemyRated ★ 1.0
Eden LakeRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The Last ExorcismRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 1.0
Sad MovieRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0