Titles you rated
The Big BlueRated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.0
AlienRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.5