Titles you rated
The Devil's ViolinistRated ★ 3.0
RBGRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
BrightRated ★ 2.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0