Movies
Ratings
103
CloserRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0