Titles you rated
TwisterRated ★ 4.0
The OneRated ★ 2.0- SpliceRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0