Movies
Ratings
1119- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
Big DealRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 4.0