Movies
Ratings
34
King and the ClownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0