Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Heart of StoneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0