Titles you rated
HyoukaRated ★ 4.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
- Phantom SingerRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0