Titles you rated
The PiratesRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0