Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Measure in LoveRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
The BeguiledRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.0
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5