Titles you rated
Perhaps LoveRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Love Never DiesRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
AgoraRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0