Series
Ratings
204
Woman of DignityRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5- The PeakRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
The Story of Kang GuRated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
2004 Human MarketRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0