Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Whole Nine YardsRated ★ 4.0
French KissRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0
The TerroristRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Hudson HawkRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Under SiegeRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Trouble with the CurveRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0